Przeniesienie zespołu do innego budynku

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej w pionie rodzinnym.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Przeniesienie zespoŁu do innego budynku

Postautor: nasir » 17 lip 2008, 10:03

Witam serdecznie, to mój pierwszy post. Mamy w Zespole następujący problem: obecnie nasz Zespół mieści sie w gmachu Sądu, jednak otrzymaliśmy informacje, że zostaniemy przeniesieni do innego budynku ok 1 km od Sądu (budynek należący do podmiotu prywatnego). W związku z tym zostaniemy oddzieleni od wydziału rodzinnego, który jest niezbędny w celu bieżącego zapoznawiania się z aktami głównymi czy podjęcia informacji na jaką okoliczność został zlecony wywiad środowiskowy.
Czy ktoś z Państwa również ma taki problem i jak sobie z tym poradził ???
pozdrawiam
nasir
 
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2008, 9:58
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: eipiem » 17 lip 2008, 11:58

To na jaka okoliczność został zlecony wywiad toa wg mnie akurat najmniejszy problem gdyz okoliczności zlecenia powinny być wyczerpujaco opisane w odezwie do ZKSS w sprawie przeprowadzenia wywiadu (zgodnie z reg.Urzędowania SP).
Jesli nie dostajecie wyczerpujacej odezwy,a zarzadzenie jest w aktach "głównych" to trzeba zorganizwoac miedzy Wydziałem a ZKSS dobry "Trnsport" przeworzacy akta do Zespołu i odbierajacy korespondencję z Zespołu do Wydzialu.My jesteśmy Zespołem ,który wraz z Wydziałem znajduje sie bardzo daleko od pozostałych budynków SR i owym "transportem" orzekazyjemy całą korespondencje do Prezesa,oddz.administracyjnego,oddz. finansowego i kadr,które sa jeszcze w innym bydynku.Niestety obieg dokumentów trwa (stad nieoceniony jest faks i mail jako alternatywne żrodło przepływu dokumentów),a czasami własny samochód by dowieźć to co na wczoraj powinno być u w/w.
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Wróć do Kuratorzy rodzinni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron