III Ogólnopolska Biesiada Kuratorów

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: miracll » 25 cze 2007, 17:39

8) Cześć! Witam wszystkich biesiadników i pozdrawiam.
Dzisiaj włączyli mi internet i z niepokojem weszłam na tę stronę. Cieszę sie, że opinie o krakowskiej biesiadzie są tak pochlebne. W dużej mierze to zasługa jej uczestników. My cieszymy się jak dzieci, że wyszło!, że się udało, że wyjechaliście zmęczeni, ale zadowoleni.
Co do integracji, ja osobiście też mam pewien niedosyt wynikający raczej z braku czasu podczas biesiady na zwykłą rozmowę z ludźmi. Ale naszykowałam już buty w góry! W Karkonoszach będę biesiadować i integrować się, że hej!
Jeszcze raz pozdrawiam z Placu Centralnego - Mirka - jedna z "pięknych" organizatorek
P.S. Dla wtajemniczonych: Pozdrowienia od Lajkonika.
miracll
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2007, 17:16
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Em.i » 25 cze 2007, 19:00

Hej!
Dziekuje Tomkowi za wizję przyszłorocznego zintegrowania, juz sie ciesze! Jednoczesnie chce sie wytlumaczyc- nie mam pretensji do podzialu na grupki "dodatnie", ale moze moje wygórowane oczekiwania, szczególnie po obejrzeniu materiałów z porzednich Biesiad, spowodowały pewien niedosyt.
Pytanie kieruje do Krakowa:czy przewidujecie jakieś materiały, filmy z Biesiady itp - idąc za wzorem kuratorów z Ełku?
Pozdrawiam
Em.i
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2006, 22:15
Lokalizacja: ZdalekA
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Monica » 26 cze 2007, 22:42

---------- 22:18 26.06.2007 ----------

Jasne ! Będzie film , przecież latałam z kamerą , tylko musimy go zmontować , zrobić podkład muzyczny i będzie!!! Zależy mi ,ż Wyślemy do wszystrkich biesiadujących sądów. Będą też płytki ze zdjęciami tylko prosimy o cierpliwość ,teraz czas urlopów !!!

---------- 22:42 ----------

Coś mi się nie po polsku napisało, chyba jestem już przepracowana.To chyba przez te kosmiczne statystyki.....:)
Pozdrawiam wszystkich Biesiadników, jeszcze dziękuję za dobre słowo, bez Was, bez Waszego entuzjazmu, nic by się nie udało. A malkontentom ,którzy krytykowali PRZED IMPREZ¡ wybaczam , zadziałał lęk przed nieznanym a także nasza narodowa przywara - narzekactwo.:)
Dla Was koleżanki i koledzy przygotowywałyśmy tę imprezę ,dla Was założyłyśmy krakowskie stroje i chciałyśmy jak najlepiej pokazać Wam Kraków, nasze ukochane miasto.
Jeśli się udało , jeśli Wam się podobało to spełniło się jedno z moich małych marzeń .Cieszę się na następną Biesiadę i mam nadzieję ,że tradycja nie zginie. Monica
Monica
Monica
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2007, 1:36
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Tina » 07 lip 2007, 21:41

A czemu nie na pomorzu ta biesiada?
Tina
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2007, 21:28
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: tomek » 09 lip 2007, 22:28

Tino!! Tradycją jest, że do organizowania kolejnej Biesiady zgłaszają się chętni z któregoś okręgu. Dobrowolność jest czasami okraszona lekkim przymusem pośrednim, jak to było w przypadku Krakowa. Jak dotąd nikt z Pomorza nie wyraził takiej chęci, co więcej nie kojarzę by ktoś był z tego rejonu (jeżeli się mylę poprawcie mnie proszę). Tak więc może wszystko przed Pomorzanami :D My pojedziemy w każdy koniec Polski Pozdrawiam :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Tina » 10 lip 2007, 8:37

Dziękuję Ci Tomku za wyjaśnienie. Teraz wiem na czym polega organizacja:). Ja jestem z regionu Pomorza. Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)
Tina
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2007, 21:28
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jotbe » 19 lip 2007, 13:59

---------- 10:44 16.07.2007 ----------

czy może ktoś z uczestników pochwalić się swoimi fotkami - niestety nie mogłem uczestniczyć - chciałbym "zerknąć " choć na fotki żeby wczuć się w atmosferę imprezy w Krakowie. Oto mój adres: jotbe5@wp.pl
Pozdrawiam

---------- 13:59 19.07.2007 ----------

jeżeli juz mowa o pomorzu to bardzo proszę świetny pomysł - pozdrawiam
... bardzo proszę choć o dwie fotki z biesiady krakowskiej - z góry dziekuję
jotbe
jotbe
 
Posty: 19
Rejestracja: 05 cze 2006, 21:37
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości