a może tak do teatru?

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

a może tak do teatru?

Postautor: karunamay » 07 kwie 2006, 16:12

Witam, przyznam, że dawno w nim nie byłam ( chyba ostatnio jakies 3 lata temu z grupą ze studiów ).
Przegladałam repertyar warszawskich teatrów i jakoś nie mogłam sie przekonać..a tu nagle bum! :lol: Moją uwagę przyciągnął tytuł 'Pokojówka' .
Dwie pokojówki przebierają się w suknie swej chlebodawczyni i starają sie odgrywać jej rolę. Ta jakże niewinna zabawa ujawnia skrytą potrzebę uwolnienia się od zależności, tęskontę za zmianą własnego losu. Sztuka ta rozgrywa sie jakby w świecie masek..Przedstawia ostry konflikt między rolą społeczną a prawdą o człowieku...

Warto sie wybrać na tą sztukę- polecam.

A jeśli ktos woli sie troszkę pośmiać..to warto wybrać sie na ' Frederick czyli Bulwar Zbrodni'z Fronczewskim w roli głównej..Ja się uchachałam niesamowicie :wink: :lol:
A jak nie teatr, to może kino?
Na co warto iść? Może ktoś z Was ostatnio oglądał coś ciekawego?

pozdrawiam

pozdrawiam
Awatar użytkownika
karunamay
 
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2005, 20:21
Lokalizacja: skąd inąd
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości