Twórcza resocjalizacja w Mam Talent.

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Twórcza resocjalizacja w Mam Talent.

Postautor: Aurelius » 26 lis 2014, 10:55

Poniżej udostępniam treść maila przesłanego przez prof. M.Konopczyńskiego.
Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

Otrzymałem maila od mojego byłego studenta z ciekawą informacją. Bardzo proszę o przeczytanie poniższej wiadomości i obejrzenie występu wychowanka MOW-u (link poniżej).
https://www.youtube.com/watch?v=sZWWd7UKbtI

Uważam, że warto pomóc chłopcu, który posiada taki talent i taką wrażliwość. Może nie będzie nietaktem, jak poproszę Was o upowszechnienie poniższej informacji tak, aby w dniu 6 grudnia możliwie największa ilość osób oddała głos na śpiewającego „placówkowego chłopca” w programie „Mam talent” (TVN).

Link do aplikacji za pomocą której można oddać głos:
http://mamtalent.tvn.pl/aplikacja-mam-t ... 289,n.html

Pozdrawiam serdecznie
Marek Konopczyński
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Re: Twórcza resocjalizacja w Mam Talent.

Postautor: memozi12 » 21 gru 2023, 12:13

This blog post is great. The material on your website proved quite useful to us. After finishing this article, I want to introduce to you the game retro bowl unblocked. You can have some leisure time with your loved ones.
memozi12
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2023, 6:09
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość