a moze Scrabble ?

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: michu » 22 mar 2006, 0:19

Oglądasz chyba za dużo filmów sci-fi, co zresztą można zauważyć po nie których twoich postach.
Awatar użytkownika
michu
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 paź 2005, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 22 mar 2006, 8:06

Nie wiem, które "Twoje Ja" to powiedziało, ale jest w błędzie :)
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: michu » 22 mar 2006, 10:08

Ja też lubię amerykańskie filmy, ale w przeciwieństwie do Ciebie staram się oddzielić film od realnej rzeczywistości. :lol:
Awatar użytkownika
michu
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 paź 2005, 20:56
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 22 mar 2006, 18:40

michu pisze:Ja też lubię amerykańskie filmy, ale w przeciwieństwie do Ciebie staram się oddzielić film od realnej rzeczywistości.


To zmień swój profil i usuń z niego informację, iż jesteś z "New York", ponieważ chyba zapomniałeś to zmienić po obejrzeniu ostatniego filmu amerykańskiego :D
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kur@tork@ » 25 mar 2006, 20:23

na emeryturze to chcialabym malowac obrazy (nie wiem czy potrafię) a także chodzic do klubu staruszków na tańce i gimnastykę, chcialabym mieć duuuzo wnuków i bawić sie z nimi, mieszkać na wsi i sadzić kwiatki, ladnie wyglądać (nie jak baba jaga) no no własnie - chyba na poczatku starości zdecyduje o operacji plastycznej takiej malutkiej :podnieść kaciki ust , wyciąć nadmiar powiek żeby mieć duże oczy, zachowac obecna sylwetkę a przede wszystkim to mieć przy sobie fajnego dziadka. Hej
kur@tork@
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 sty 2006, 15:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Barbara » 25 mar 2006, 22:13

Ja też coraz częściej myślę o emeryturze, choć jeszcze trochę latek przede mną. To pewnie przez to zmęczenie pracą. Ale odstresowywać warto sie już teraz, żeby na tej emeryturze nie być zgorzkniała starą babą, tylko sympatyczną starsza panią. Jednym z "odstresowaczy" jest dla mnie to forum - raźniej, gdy problemy dzieli sie z innymi. Dzięki więc wszystkim, którzy to forum utworzyli i tym, którzy piszą.
Wszystkim życzę miłego weekendu i oddechu od pracy!
Barbara
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 209
Rejestracja: 09 mar 2006, 1:00
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: losica1 » 02 cze 2006, 18:57

Emerytura :( to tak dziwnie brzmi co można robić na emeryturze?? Ja myślę że wiele rzeczy ciekawych i niekoniecznie przeznaczonych tylko dla młodych osób :D Znam ludzi którzy podrózują aktywnie uprawiają sport maja pasje hobby zamiłowania :lol: są młodsi duchem niż niejeden 20 czy 30 latek. :) Ja na pewno nie pozwolę ugrzęznąć sobie w szarej rzeczywistości :idea: mam nadzieję że stać mnie będzie na odrobinę szaleństwa nawet po 80-siatce :evil: zresztą we mnie zawsze siedział diablik :twisted: Emerytura to piękny czas i tylko tak powinno się o nim myśleć :roll: bo inaczej lepiej na nią nie czekać tylko od razu się powiesić... :wink:
Awatar użytkownika
losica1
 
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:02
Lokalizacja: gdzieś w Polsce
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: dakar » 18 kwie 2007, 12:08

---------- 12:08 18.04.2007 ----------

i jeszcze RWANO, NAWY, OZON

---------- 12:08 ----------

przepraszam to nie tu miało być
dakar
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2006, 23:23
Lokalizacja: Płock
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: aplik » 18 kwie 2007, 22:37

ale wam sie nudzi w tej pracy tak czytam te wasze posty, komentarze,problemy i przez myśl przechgodzi mi tylko jedna myśl, może o prymitywnym zabarwieniu błacha itp..... ale widzę, że macie dużo czasu na polemikę w czasie pracy czyli tak u was z obciażeniem nie jest źle i dajecie rade................................ No cóż ale każdy orze jak może! Pozdrawiam
aplik
 

Postautor: Ed » 19 kwie 2007, 15:22

O ludzie!
Ed
 
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2007, 9:57
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: dana » 20 kwie 2007, 22:14

Aplik , wydaje mi się , że większość postów zdecydowanie nie w godzinach pracy jest pisana . Być może się mylę , bo juz nie widzę dobrze ze zmęczenia . Ponadto , chwila relaksu nawet na dyżurze w sądzie jest niezbędna . Dziwne wnioski z Twojej strony .
dana
 
Posty: 27
Rejestracja: 20 kwie 2006, 9:59
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości