Marsz 11 listopada

"Ogólnie jak mnie coś wzruszy" czyli nie samą pracą kurator żyje. Forum ogólne. Zaproponuj film, książkę, gatunek muzyki, podziel się swoimi zainteresowaniami, spostrzeżeniami ...

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Postautor: Aurelius » 28 lis 2011, 14:58

Na naszym, że tak powiem, branżowym Forum możemy pisać na różne tematy (zamieszczanie jakich postów jest zabronione, to o tym mówi nam Regulamin). Nie tylko te związane z naszym zawodem. Jeżeli tylko ktoś ma ochotę podyskutować o polityce i znajdzie drugą osobę (lub inne osoby) do takiej dyskusji, to dlaczego nie. Osiągnie swój cel. Będzie miał dyskusję. W przeciwnym razie - będzie prowadził ewentualnie monolog. Zasadą ważną dla naszego Forum jest to, aby prowadząc dyskusję - polemikom podlegały poglądy i opinie, a nie osoby prezentujące te opinie i poglądy.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: kuffs » 28 lis 2011, 16:39

Natomiast mi się zawsze zdawało, że rolą admina jest czuwanie nad poprawnością i zasadnością pisanych tekstów. Jeśli ktoś pisze o demokracji takie bzdury jak kolega Raskolnikow, jeśli ktoś celowo chce prowokować bezsensowny sposób jak to robi kolega Raskolnikow to przepraszam bardzo, ale chyba coś tu jest nie tak. A odpowiedź kolegi Raskolnikowa o chusteczkach, aptekach, pal licho o mnie...... reakcja na Wojtiego, bez komentarza.

A to Aureliusie, że nie reagujesz, ba nie dostrzegasz jest co najmniej zastanawiające.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 28 lis 2011, 18:07

kuffs to rolą userów jest ewentualne ,,prostowanie wypowiedzi'' czy poglądów innych userów . To o czym piszesz nie jest rolą admina . Rola admina jest to co Aurelius napisał .

To czy coś jest bzdurą my oceniamy ...admin oczywiscie tez może ale z punktu widzenia w tym przypadku Aureliusa a nie admina Aureliusa ;-)
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: kuffs » 28 lis 2011, 19:46

Przed chwilą oglądnąłem filmik o którym pisze kolega Raskolnikow, coś tam pisze o obłudzie. O ile przekaz medialny obchodów z 11 listopada był naciągany to nie wiem jak nazwać ten 10 minutowy filmik. Jednym słowem nie obiektywny i tendencyjny. Nie mam pytań.
kuffs
 
Posty: 257
Rejestracja: 06 paź 2010, 13:03
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: raskolnikow » 28 lis 2011, 20:24

Kuffs najpierw mnie obrażasz sugerując chorobę i konieczność leczenia. Gdy Ci odpowiadam jeszcze bardziej się nakręcasz. Piszesz o jakimś antku, skrzydle , brzozie sugerując, że do czegoś zmierzam. Bo tak Ci się zdaje. Jeśli chcesz porozmawiać o pośle Macierewiczu( podejrzewam, że o niego Ci chodziło) i jego dokonaniach napisz to. Może znajdziesz chętnego do dyskusji na ten temat. Poza tym zarzucasz mi bełkot, jazgot. Może napisz jakąś rzeczową krytykę, a nie sprowadzają swoich wypowiedzi do płytkich emocji. Stajesz się coraz bardziej agresywny.
Oglądnąłeś filmik, oceniłeś jak uważasz, w porządku. Masz takie prawo. Nie rusza mnie to - ja myślę inaczej.
Twoje poglądy co do roli admina trącają nieco tradycją głównego urzędu kontroli prasy publikacji i widowisk.
http://niezalezna.pl/19583-tworcy-o-11-listopada
P. S. u mnie masz bana :)
raskolnikow
 

Postautor: Wojti » 28 lis 2011, 23:15

Dlatego właśnie jestem przeciwny obecności polityki na tym forum. Powoduje ona niezdrowe emocje ... Dajmy spokój, niedługo ¦więta ...
Carpe diem
Wojti
 
Posty: 154
Rejestracja: 09 kwie 2011, 14:32
Podziękował : 13 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy

Postautor: kgb14 » 29 lis 2011, 1:15

a czemu ...polityka temat jak każdy inny,,,nas też dotyka
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: raskolnikow » 07 sty 2012, 14:30

---------- 13:28 07.01.2012 ----------

Nie chcę zakładać nowego tematu więc wkleję tutaj jako ciekawostkę :
http://niezalezna.pl/21361-patriotyczna ... ka-kibicow

---------- 13:30 ----------

nawet jest transmisja dziś od 13 w TV TRWAM.
raskolnikow
 

Poprzednia

Wróć do Film, książka, muzyka, zainteresowania ....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości