Sąd a wyjazd za granice

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Sąd a wyjazd za granice

Postautor: Nieznajoma » 30 paź 2021, 16:18

Dzień dobry wszystkim proszę o pomoc :(
Mianowicie zostałam zwolniona z aresztu mam wyrok w zawieszeniu i kuratora jeszcze przez 6msc.Chce wyjechać za granice do pracy powiadomiłam o tym kuratora i napisałam wniosek do sądu 20-stego Września br o pozwolenie na wyjazd za granice do pracy bo bez zgody sądu nie mogę zmieniać miejsca pobytu.Kurator jest za tym żebym wyjechała nawet napisał do sądu dobra opinie która wysłał 5 lub 6 Października i powiedział ze dostanę ta zgodę bo on nie ma żadnych zastrzeżeń do mnie.Do tej pory nie mam żadnego odzewu w tej sprawie.Ma odbyć się posiedzenie na którym nie muszę być ale mój kurator powiedział ze super by było jak bym pojawiła się ze inaczej będą mnie traktować,ze będą widzieć ze zależy mi na tym wyjeździe co zreszta tak jest.Akta sa już u sędziego od połowy Października br I teraz pytanie do was ile to jeszcze może trwać kiedy sąd poda termin rozprawy bo nie ukrywam ze juz nie wiem co robić czy odpuszczać sobie ten wyjazd czy co.Myślałam ze to szybciej będzie a to juz zaraz minie miesiąc i dalej cisza w mojej sprawie:(.Proszę o pomoc może wy wiecie ile czeka się na ta decyzje?:(
Nieznajoma
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 15:41
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Sąd a wyjazd za granice

Postautor: carinamon » 20 cze 2023, 6:25

Sąd może orzec tymczasowe lub stałe zawieszenie paszportu, co uniemożliwia osobie opuszczenie kraju. Tego rodzaju decyzja sądu może być wydana w przypadku, gdy osoba jest objęta postępowaniem sądowym, na przykład w sprawie karnym lub cywilnym.
jacksmith
carinamon
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 cze 2023, 6:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Sąd a wyjazd za granice

Postautor: lunadam » 29 sty 2024, 4:20

I'm amused by the parallel nature of our questioning minds, as if we're exploring the suika game same intellectual landscape.
lunadam
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2024, 4:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Sąd a wyjazd za granice

Postautor: articlesfreeonno112 » 06 mar 2024, 12:52

The on-line world might be bogged downwards with the help of counterfeit web logs without a proper personal message nonetheless put up was basically awesome not to mention value typically the read through. Regards for the purpose of showing this unique when camping. 먹튀검증사이트
articlesfreeonno112
 
Posty: 24
Rejestracja: 11 lut 2024, 12:47
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Sąd a wyjazd za granice

Postautor: victorpatrick » 09 mar 2024, 11:05

The internet community build now gg could be severely crippled by fake web logs that lack a meaningful personal message, yet the post was really fantastic and worth reading. Regards in order to demonstrate how this is special while camping.
victorpatrick
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2023, 9:51
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Sąd a wyjazd za granice

Postautor: zetisonu » 14 mar 2024, 9:03

Meanwhile, simulation games offer insights into various 2048 cupcakes professions and industries, allowing players to develop practical skills and explore potential career paths in a risk-free environment.
zetisonu
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2023, 10:56
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość