Przerwa w funkcjonowaniu forum

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Przerwa w funkcjonowaniu forum

Postautor: marek z. » 24 lut 2006, 15:04

Jak zapewne część użytkowników forum zauważyła, w ostatnich dniach pojawiły się problemy z prawidłowym działaniem strony i forum stowarzyszenia. Kłopoty wynikały z niewystarczającego, jak się okazało, transferu konta, spowodowanego licznym odwiedzaniem strony i forum przez internautów. W związku z powyższym stowarzyszenie zakupiło nowe, pojemniejsze i bardziej rozbudowane konto, które zapewni jak sądzę, bezproblemowe funkcjonowanie strony i forum na dłuższy czas.
Zachęcam do rejestracji i dyskusji na forum.
Awatar użytkownika
marek z.
VIP
VIP
 
Posty: 119
Rejestracja: 25 kwie 2005, 21:12
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Postautor: amator » 24 lut 2006, 19:07

Ufff ... a juz się bałem że zniknięcie witryny spowodowane było głoszonymi na jej stronie poglądami i opiniami ... :wink:

A tak na marginesie to pocieszajacy jest fakt że użytkowników wciąż przybywa.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
amator
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 lis 2005, 0:19
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: kesey » 25 lut 2006, 2:07

Dzięki Marku za pracę, jaką wkładasz w to zbożne dzieło :D
Co do dyskusji- chyba dotychczasowi uczestnicy Cię nie zawodzą :?: :lol:
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: Beata K » 25 lut 2006, 14:11

Wielkie dzięki dla admina!
Te parę dni przerwy wzbudziło trochę niepokoju u czytajacych ( i nie tylko) forum z naszego zespołu. Przy okazji- dzięki kesey- mogłam ich uspokoić, że to na krótko. :) Pozdrowienia.Beata
Beata K
 
Posty: 36
Rejestracja: 23 maja 2005, 16:12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kur@tork@ » 01 mar 2006, 18:21

bogu dzieki ze jest forum codziennie tu zagladam, utwierdzam sie w przekonaniu że wszyscy mamy podobne problemy To ułatwia zycie zawodowe chroni mnie przed zniechęceniem chociaż nie bardzo wiem jak sobie teraz zaplanować tyle nadzorów co każe wiceminister nie jestem w stanie dobrze tego wykonywać nigdy nie miałam tylko nadzorów! boje sie że bede miała wyrzuty sumienia ze czegos niedopilnuje na czas. Pozdrowienia dla wszystkich kuratorów a także osób którzy nie pracuja w sądzie a nas znajdują w internecie i zadają ważne pytania.
kur@tork@
 
Posty: 72
Rejestracja: 26 sty 2006, 15:19
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 16 paź 2012, 15:07

Informacja od WEBD.pl: Zapowiedź prac Administratorów

W bieżącym tygodniu zaplanowaliśmy prace modernizacyjne i konserwacyjne w serwerowni holenderskiej. Prace te rozpoczną się w nocy z wtorku na środę (16/17.10.2012), potrwają do nocy piątkowej - 19.10.2012.

Działania Administratorów odbywać się będą w godzinach wieczornych i nocnych. W tym czasie możecie zauważyć dostęp do plików w trybie tylko do odczytu czy czasową niedostępność baz danych.

Prace te są zaplanowane i w pełni kontrolowane. Z góry przepraszamy za te utrudnienia.

Pozdrawiamy
Zespół WEBD



Prace nie powinny raczej mieć wpływu na funkcjonowanie Forum w tym okresie.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron