Forum przez Tapatalk

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Forum przez Tapatalk

Postautor: kraliusz » 16 paź 2012, 16:27

Witam,
skoro coraz więcej osób aktywnie korzysta ze smartfonów, czy istnieje możliwość zaimplementowania Forum do obsługi przez program Tapatalk?

http://www.tapatalk.com/
Awatar użytkownika
kraliusz
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 162
Rejestracja: 27 cze 2006, 11:30
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: jarosj » 16 paź 2012, 16:54

A co ten tapatalk robi? I czy to jest płatne? Bo ja głównie pisze na forum przez telefon, warto to instalować?
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: kraliusz » 16 paź 2012, 19:19

jarosj pisze:A co ten tapatalk robi? I czy to jest płatne? Bo ja głównie pisze na forum przez telefon, warto to instalować?


No cóż - to moje subiektywne zdanie jest - warto.
Program jest niestety płatny (ok. 9,90 zł) w sklepie Googla.
I żeby się uchronić przed jakimiś podejrzeniami o propagowanie tego programu czy kryptoreklamę to napiszę, że są też bezpłatne programy oparte o "silnik" Tapatalk`a.

Program - najogólniej rzecz ujmując - służy do wygodnego (naprawdę wygodnego) przeglądania forum (różnych forum) a także do wygodnego "brania udziału w dyskusji". Przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie przeglądać jakiegokolwiek forum bez tego programu...

Myślę, że jest to warte rozważenia.
Awatar użytkownika
kraliusz
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 162
Rejestracja: 27 cze 2006, 11:30
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: Aurelius » 16 paź 2012, 19:23

Kraliusz pewnie jest taka możliwość... Zobaczy się ;)

jarosj pisze:A co ten tapatalk robi? I czy to jest płatne? Bo ja głównie pisze na forum przez telefon, warto to instalować?

--> KLIK!

Samo użytkowanie aplikacji Tapatalk jest bezpłatne, lecz jej instalacja ze sklepu z apkami na własnego smarta z systemem np. Android, to jednorazowy koszt 9,99 zł. Oczywiście można zainstalować wersję darmową, lecz będzie ona służyła tylko do czytania i przeglądania treści na forum bez możliwości pisania.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: jarosj » 16 paź 2012, 20:13

No tak, obejrzałem. Mam tylko pytanie. Czy aplikacja obsługuje fabrycznie zainstalowaną klawiaturę? Ja bez użytkowania Swype`a nie wyobrażam sobie telefonu.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: Weronika_ » 16 paź 2012, 21:14

:shock: ,
technicznie jestem "zdolna inaczej" opanowuję to co jest dla mnie niezbędne i koniczne :wink:
taka mnie refleksja "naszła",....
przy okazji zbliżającej się zimy....,
najlepiej, w terenie, szczególnie podczas mrozów pisze mi się ołówkiem/ może być też inspiracją - "sprzętem obronnym" do sceny ze znanego filmu...., a może to już za bardzo stara historia?
pozdrawiam serdecznie
ps z GPS też nie korzystam, wolę mapy "sztabówki" i wiadomości od "miejscowych"
Weronika_
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2009, 0:24
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kraliusz » 16 paź 2012, 21:30

jarosj pisze:No tak, obejrzałem. Mam tylko pytanie. Czy aplikacja obsługuje fabrycznie zainstalowaną klawiaturę? Ja bez użytkowania Swype`a nie wyobrażam sobie telefonu.


jarosj!
sprawdziłem osobiście.
TAK, działa i powiem Ci, że nawet chyba dzięki tej Twojej "zagadce" przerzucę się na tą metodę. Całkiem to przyjemne...po ćwiczeniach :)
Awatar użytkownika
kraliusz
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 162
Rejestracja: 27 cze 2006, 11:30
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 30 razy

Postautor: jarosj » 16 paź 2012, 21:44

Ja z tym plus cam scaner chodzę w teren. I sobie chwalę. Fakt, trochę mi zeszło. Początki były trudne. Próbowałem dyktować z funkcji głosowej. Szło powoli, z błędami. Teraz rozmawiam i piszę. Polecam.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: lucinda » 16 paź 2012, 22:03

Przyłączam się do szoku Weroniki :shock:
Jezu ja nie wiem o czym Wy w ogóle mówicie :?: :!:
Musze odrobić lekcje, bo samoocena mi spadła na pysk :wink:
Awatar użytkownika
lucinda
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1686
Rejestracja: 06 wrz 2009, 16:04
Podziękował : 416 razy
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Postautor: Aurelius » 16 paź 2012, 22:24

Też od jakiegoś czasu korzystam z klawiatury typu swype, a konkretnie SwiftKey. ¦wietna sprawa. Różnica kolosalna między zwykłą klasyczną klawiaturą, a typu swype. Niesamowicie pomaga wpisywać tekst. Jarosj nie gadaj, że notujesz na smartphone?

Lusia głowa do góry, to tylko takie zabawki chłopców ;-)
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: jarosj » 16 paź 2012, 22:43

Trochę wiary i sam dasz radę.
Lusia, przestań, sobie żartować z facetów. Pewnie po cichu sobie się śmiejesz, notując na swoim nowym ifonie, przeglądając mapy i lokalizując co lepsze imprezy i dozorowanych.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Forum przez Tapatalk

Postautor: Aurelius » 11 paź 2013, 21:52

kraliusz pisze:Witam,
skoro coraz więcej osób aktywnie korzysta ze smartfonów, czy istnieje możliwość zaimplementowania Forum do obsługi przez program Tapatalk?

http://www.tapatalk.com/

Okazuje się, że aby zaimplementować forum do obsługi aplikacji Tapatalk, potrzebna byłaby aktualizacja phpBB do wersji 3. Poza ociężałością generalnie ta wersja nic wyjątkowo nowego nie wnosi. Temat mam jednak na uwadze i być może do niego wrócimy.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: jarosj » 11 paź 2013, 22:35

Dzieje się. Kiedy będziemy mogli sobie słodzić? Np. jarosj podziękował za tego użytecznego posta Aureliusowi? (obstawiam, że będziesz nie do przebicia. Już te Lusie ci podziękują złotousty)
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: Aurelius » 11 paź 2013, 22:46

Najpierw na tapetę idzie strona główna. Póżniej małymi kroczkami zobaczymy, co można tutaj zaszaleć.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: lucinda » 11 paź 2013, 22:57

Podziękują, podziękują te Lusie :D
Awatar użytkownika
lucinda
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 1686
Rejestracja: 06 wrz 2009, 16:04
Podziękował : 416 razy
Otrzymał podziękowań: 163 razy

Następna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości