Forum zamknięte

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Forum zamknięte

Postautor: BartK » 23 wrz 2008, 19:56

ksb pisze:A co do dyskusji na forum, to jak widzisz Jurku przestaje to być forum dyskusyjne kuratorów zawodowych, a staje się forum porad - nie chcę powiedzieć "prawnych", momentami nawet forum popisów...


Tematy związane z poradami nie kolidują przecież z dyskusjami prowadzonymi przez kuratorów zawodowych. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek inni użytkownicy forum zabierali głos w dyskusji w tematach ściśle związanych z funkcjonowaniem kss.

ksb pisze:Może czas, by administratorzy zastanowili się nad stworzeniem miejsca do dyskusji dla samych tylko kuratorów, bo potrzeba jest ogromna.


Jest już takie miejsce na forum, które umarło śmiercią naturalną (ostatni post jest z czerwca 2008). Inna sprawa, że dostęp do niego ma ograniczona liczba użytkowników (dokładnie 22).
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Becia » 23 wrz 2008, 21:27

A o jakim miejscu jest mowa bo ja również jestem zainteresowana tym tematem.
Becia
 
Posty: 94
Rejestracja: 01 mar 2006, 19:47
Podziękował : 8 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kgb14 » 23 wrz 2008, 23:51

Ja też dostaję wiadomości drogą meilową - a widze , że kolega ze ¦ląska - może mamy tego samego delegata :-D :mrgreen:

No i Bartłomieju - oświeć nas co to za wspaniałe miejsce o którym wspomniałeś :?: :lol:
Czy nie godniśmy tej wiedzy tajemnej czy nie godniśmy dostapić jej progów :?: :-: :crazy:
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Q » 24 wrz 2008, 11:06

No właśnie. To w którym miejscu wypowiadają się tylko kuratorzy?
Awatar użytkownika
Q
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 196
Rejestracja: 05 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Warmia
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postautor: jurek » 24 wrz 2008, 16:05

Bartłomiej wyjaśnij kto i w jaki sposób może mieć dostęp do tego miejsca. Idea forum zamkniętego i sposób dostępu do niego była i jest słuszna. Uprzedzając jakieś zarzuty nie jest to miejsce tylko dla jakichś „wybrańców” a dla kuratorów co do których jest pewność że są kuratorami. Resztę wyjaśni Bartłomiej jako administrator.
Multi multa sciunt, nemo omnia
Awatar użytkownika
jurek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 cze 2005, 1:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: BartK » 24 wrz 2008, 18:16

jurek pisze: Uprzedzając jakieś zarzuty nie jest to miejsce tylko dla jakichś „wybrańców” a dla kuratorów co do których jest pewność że są kuratorami.


Właśnie dokładnie tak jest jak piszesz Jurku... jest to miejsce dla użytkowników forum, którzy na pewno są kuratorami. Pozytywna weryfikacja jest poprzedzona rekomendacją innego użytkownika forum zamkniętego, gdzie jest właściwe miejsce na poruszanie takich tematów.

jurek pisze:Bartłomiej jako administrator.


Jestem moderatorem, adminem jest kesey :wink:
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Kobra » 24 wrz 2008, 18:42

No, no, no, coraz bardziej intrygujące...
Z ogromną ciekawością czekam na wyjaśnienia administracji forum.
Pozdrawiam serdecznie-na pewno kurator zawodowy, ale być może bez pozytywnej rekomendacji :wink:
Kobra
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 226
Rejestracja: 02 mar 2006, 20:13
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: Q » 24 wrz 2008, 19:14

Do dzisiaj nie miałem pojęcia o istnieniu forum zamkniętego. A czy moderator, czy administrator lub ktokolwiek inny mógłby napisać jak trafić do tegoż forum.
Awatar użytkownika
Q
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 196
Rejestracja: 05 lut 2006, 15:49
Lokalizacja: Warmia
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postautor: kgb14 » 24 wrz 2008, 19:48

Kobra pisze:Pozdrawiam serdecznie-na pewno kurator zawodowy, ale być może bez pozytywnej rekomendacji :wink:


Ja również pozdrawiam tak jak Kobra :D i na pewno nie dostanę pozytywnej weryfikacji :lol: :lol: :lol:

Mod się wygadał , mod siewygadał :lol: :lol:

Dobra bez żartów .

Istnienie podforum to bardzo częsta praktyka na innych forach . Najczęsciej uczestnicy tego forum to specjalisci z danej dziedziny , na innych forach najczęsciej zwani Vipami ( mają dopiski do avatarów lub małe banerki ) .
O ile uważam , że istnienie takiego podforum jest słuszne ( omawiane są tam najczęściej tematy dotyczące funkcjonowania forum , badź są tam zwykłe plotki dot innych userów ) o tyle kwestia weryfikacji w NASZYM przypadku , w przypadku Naszego forum to już kwestia uważam dość poważna .

Pozdrawiam.
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: jurek » 24 wrz 2008, 22:15

Mój post i Bartłomieja wyjaśnia wszystko i nie rozumie co tu jeszcze wyjaśniać :shock: . Forum zamknięte jest przeznaczone dla kuratorów za których przynajmniej jeden z członków forum zamkniętego ręczy że go zna lub wie, że pod takim a nie innym pseudonimem jest prawdziwy „żywy” kurator :P . „Weryfikacji” :twisted: nie są poddawane treści jego wypowiedzi, poglądy, czy wyznanie (jeśli tak by było to pewnie mnie tam by nie było) a jedynie 100 % pewność że jest to Kurator zawodowy np. takiego a nie innego sądu. Myślę że wszystko jasne. Jeśli nie jest jasne to może odpowiem na pytanie jak tam trafić - jak przeczytacie moje wszystkie wypowiedzi bez trudu dowiecie się w jakim sadzie pracuje w jakim okręgu, że byłem studentem IPSiR że z kilkoma kuratorami z forum znam się osobiście bądź jestem w kontakcie telefonicznym. Jeżeli ktoś prosił mnie na prv o nr. telef. otrzymywał go. Reasumując - nie trudno mnie namierzyć bo nie ukrywam się tylko pod pewnym pseudonimem bo jurek to moje imię czy się to komuś podoba czy nie :D :lol: :D :lol:. Inni uczestnicy forum zamkniętego piszą tak samo bez zbędnego ukrywanie tego kim naprawdę są i gdzie pracują i z tego powodu trafili do forum zamkniętego dając w ten sposób rękojmie że są naprawdę kuratorami zawodowymi. Jak dotychczas to kgb14 jesteś dla mnie tylko kgb14 nie wyczytałem w Twoich postach nigdy informacji w jakim sądzie pracujesz lub innej informacji pozwalającej Cię „zweryfikować” lub Cię „namierzyć”. Ba !!! nawet więcej ! w kilku Twoich postach można wyczytać miedzy wierszami że obawiasz się takiego ujawnienia. Oczywiście szanuje Twoją chęć prywatności i nie wymagam tego abyś na ogólnym forum się ujawniał jeżeli nie masz na to ochoty to ok. Tylko nie dziw się, że nie zostałeś wpisany jako uczestnik forum zamkniętego. Jasne jest, że nie musisz się ujawniać na forum ogólnym aby zostać uczestnikiem forum zamkniętego.
Pytasz jak to zrobić :?:
no nie :!:
jeśli jesteś kuratorem zawodowym sam wpadniesz na to jak to zrobić :twisted: .

ps. kobra :!: - przepraszam za to że nie masz jeszcze dostępu do forum zamkniętego (kesey już sam naprawia to moje niedopatrzenie), powinienem Cię zgłosić już dawno ale jest to wynikiem tego że mało tam się działo. Może teraz coś się ruszy :D .
Multi multa sciunt, nemo omnia
Awatar użytkownika
jurek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 cze 2005, 1:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: BartK » 24 wrz 2008, 22:29

kgb14 pisze:Mod się wygadał , mod siewygadał :lol: :lol:



Na wstępie pragnę podziękować Jurkowi za pełne wyjaśnienie wszelkich wątpliwości w tym temacie. Istnienie grupy zamkniętej nie było nigdy tajemnicą, ukryci są tylko jej członkowie. Na pasku zadań u góry można wejść w istniejące grupy, nie można tylko zobaczyć jej użytkowników, widoczny jest jedynie moderator. Obecnie istnieje jedna grupa.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: kgb14 » 24 wrz 2008, 23:43

Ale nie chciałem , żadnych wyjasnień . Za bardzo wziąłęś to do siebie .
Opisałem tylko moje doświadczenia z podforami i tyle .

Jurku jeśli pisałeś to specjalnie dla mnie to niepotrzebnie .

Jestem modem na 2 forach i wiem jak to działa . Ewentualnie istotną informacją było to , że znacie się ,,prawie'' osobiście .

Wiem , że gdzieniegdzie piszesz o sobie .

Masz rację , faktycznie na ,,ogólnym'' za dużo o sobie nie piszę , bo po co :?:

Czy chciałbym być w grupie w podforum :?: :?: :?:
sam nie wiem - czy mi to do szczęścia potrzebne :?:

Jurku czy ja pytałem gdzieś jak mam się tam dostać :?:
Zwróć uwagę na ikony kończonce czasem moje wypowiedzi :wink:

Moje imię znane jest Adminowi .
A dla Ciebie Jurku być może zawsze zostanę już kgb14...

Bartłomiej - oczywiście moja wypowiedź ( ta zacytowana przez Ciebie ) była żrtobliwa i mam nadzieję , że tak została zrozumiana .
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 18:43 przez kgb14, łącznie zmieniany 1 raz
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: jurek » 25 wrz 2008, 0:12

kgb14 – moja wypowiedz nie była napisana w formie jakichś pretensji że nie chcesz ujawniać się na forum jeśli tak to odebrałeś to przepraszam. Z twoich wypowiedzi wywnioskowałem, że chciałbyś wiedzieć na jakich zasadach można otrzymać dostęp do forum zamkniętego i myślę że się nie mylę. Wcale Ci się nie dziwie bo sam bym był ciekawy. Jeśli nawet tak nie jest moją wypowiedz w części tej gdzie wskazałem na Ciebie i siebie potraktujmy jako przykład na podstawie którego udzieliłem odpowiedzi na pytanie innym uczestnikom forum.
Jeżeli chodzi o to czy będziesz dla mnie kgb14 czy konkretnym kuratorem z sądu x to juz zależy tylko od Ciebie.
ps. osobiście wolę tę drugą opcje czyli konkretnym kuratorem z sądu x. hmm? zawsze to umożliwia skrojenie jakiejś imprezki :roll: .
Multi multa sciunt, nemo omnia
Awatar użytkownika
jurek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 577
Rejestracja: 29 cze 2005, 1:14
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kropka » 25 wrz 2008, 7:29

..."jakiejś imprezki"...Najlepszą i największą była ostatnia Biesiada w Szklarskiej :wink: ,na której mogłam poznać OSOBI¦CIE kilka znanych mi wirtualnie osób i żałuję, że nie było ich więcej (Jurka niestety tam nie było). Może więc na następnej, organizowanej przez okręg lubelski AD 2009 się spotkamy :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: kgb14 » 25 wrz 2008, 17:09

Jurku - tak jak napisaeś jest przystępniej i jaśniej . Jeśliby Twoje wypowiedzi były zawsze tak pisane moze przestałbym być dla Ciebie tylko kgb14 .
W sprawie pdforum pisałem do Admina .
no i oczywiście jestem otwarty na impreski :D
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Następna

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość