Podziękowania dla Marka

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Podziękowania dla Marka

Postautor: kesey » 02 lis 2007, 14:53

Marku bardzo dziękuję za stworzenie i administrowanie tego miejsca. Poświęcenie mu prywatnego czasu i wiedzy. Wyrażam nadzieję, iż żegnając admina Marka Z. jednocześnie witam aktywnego użytkownika Marka Z.

Pozdrawiam i dziękuję za wszystko (również za naukę i świadomość, że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc).
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: BartK » 02 lis 2007, 20:43

Oczywiście i ja dołączam się do podziękowań i również liczę, że będziesz Marku zaglądał na forum.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postautor: Nabi » 04 lis 2007, 13:32

Praca i trud włożone przez Marka w wykonanie strony i prowadzenie forum zasługują na wielkie uznanie, a tym samym ogromne podziękowanie. Zatem i ja przyłączam się do podziękowań, przy okazji podkreślająć trafność pomysłu, którego efektem jest forum.
Dzięki Marku za Twoją pracę.

Nowym adminom gratuluję, życzę wytrwałości i mam nadzieję, że ich cenzura będzie dotyczyć wyłącznie treści naruszających prawo i obyczajność publiczną (w tym ataki na osoby, a nie na ich poglądy).
Mam też nadzieję, że poza tym wolność słowa bedzie szanowana (a forumowicze równi wobec swobody wypowiedzi), nawet jeśli będzie ostra krytyka spraw, rzeczy i sytuacji w naszym środowisku oraz naszej pracy.
Nabi
 

Postautor: nius » 07 lis 2007, 16:53

Też przyłączam się do podziękowań. Jestem pełen uznania za włożoną pracę Marku. Serdeczne dzięki. :lol:
nius
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 141
Rejestracja: 29 wrz 2005, 12:51
Lokalizacja: Okręg Lublin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: ka2 » 10 lis 2007, 18:44

Marku, serdeczne dzięki za wszystko , co dzięki Tobie znalazłam na forum.Cieszę się , że jego kontynuacja przeszła w tak samo godne ręce, o czym niejednokrotnie mialam okazję przekonać sie śledząc różne wątki i tematy.Pozdrawiam i przy okazji życzę powodzenia nowym adminom !
Awatar użytkownika
ka2
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 91
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:56
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron