Usunięte tematy z forum

Sprawy związane z funkcjonowaniem strony i forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Re: Usunięte tematy z forum

Postautor: Ultima » 10 lis 2017, 1:40

Dzisiejszej nocy usunęłam z forum część tematów oraz postów w dziale "Chcę zostać kuratorem, jestem studentem..." Usunięte zostały tematy/posty powielane lub takie, które po wykasowaniu części/całości treści przez autora - straciły sens. Ponadto starsze wątki zawierające prośby o wypełnienie ankiet, połączone zostały przeze mnie w jeden zbiorczy temat: Ankieta do pracy dyplomowej - temat zbiorczy. Bardziej rozbudowane tematy dotyczące wypełniania ankiet, pozostały na forum.
W związku z w/w porządkami, niektórym użytkownikom zmniejszyła się liczba wysłanych postów.
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Re: Usunięte tematy z forum

Postautor: Ultima » 10 lut 2018, 1:24

Część starszych postów z "Ogłoszeń" i "Chcę zostać..." zostało usuniętych (gł. bez odpowiedzi, nieaktualne ankiety, nieaktualne ogłoszenia, ogłoszenia z nieaktywnymi linkami, zapytania o etaty itp).
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Poprzednia

Wróć do Funkcjonowanie forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości