PROPAGOWANIE INFORMACJI O KURATELI

Biuletyny tematyczne, linki do artykułów prasowych i innych publikacji o kuratorach, jak i autorstwa kuratorów sądowych.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

PROPAGOWANIE INFORMACJI O KURATELI

Postautor: jacek_14 » 06 mar 2019, 9:08

Byłem na III Kongresie Kuratorskim ale chyba Sasquatch nie otrzymała medalu za specjalne zasługi w zakresie propagowania informacji i wiedzy na temat polskiej kurateli sądowej. Uważam, że na taki medal zasługuje :smile: . To jest bardzo dobry kierunek: promocja, edukacja. I następnie do pracy przystępuje inny oddział tzw. lobbystów na podstawie zebranych materiałów wpływa na przekonania włodarzy i prowokuje motywację (warunki pracy i płacy) dla tych, którzy tą wspaniałą służbę pełnią. I tak oto mamy obieg zamknięty, łańcuch pokarmowy posiada ciągłość, każdy ma swoją role wszyscy są szczęśliwi. Jeszcze raz pozdrawiam Sasquatch (nadal nie wiem jak to się wymawia, koleżanka mnie nauczy myślę) Wiem wiem zaraz powiecie zbyt optymistycznie ale gdyby nie Gustaw Herling-Grudziński może szklanych domów też by nie było.

Uwaga administratora: Ultima
Wydzieliłam posty i utworzyłam nowy temat, dając roboczy tytuł który można zmienić jeśli chcesz. :-D
Awatar użytkownika
jacek_14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 255
Rejestracja: 17 kwie 2012, 20:27
Podziękował : 109 razy
Otrzymał podziękowań: 320 razy

PROPAGOWANIE INFORMACJI O KURATELI

Postautor: Ultima » 06 mar 2019, 10:29

jacek_14 pisze:Byłem na III Kongresie Kuratorskim ale chyba Sasquatch nie otrzymała medalu za specjalne zasługi w zakresie propagowania informacji i wiedzy na temat polskiej kurateli sądowej. Uważam, że na taki medal zasługuje :smile: . To jest bardzo dobry kierunek: promocja, edukacja.

Sasquatch na medal zasługuje :-! Podobnie jak moderator BBG i uplinker Morphine :-!
Docenianie pracy osób zaangażowanych w propagowanie i upowszechnianie informacji dotyczących kurateli również zasługuje na pochwałę. Nieliczni tylko dostrzegają, że są takie osoby, które pro publico bono, czasem kilka godzin dziennie, spędzają przed komputerem aby publikować informacje na stronie głównej stowarzyszenia oraz na forum. A przecież wszyscy z tego korzystamy w mniejszym bądź większym zakresie...

I następnie do pracy przystępuje inny oddział tzw. lobbystów na podstawie zebranych materiałów wpływa na przekonania włodarzy i prowokuje motywację (warunki pracy i płacy) dla tych, którzy tą wspaniałą służbę pełnią. I tak oto mamy obieg zamknięty, łańcuch pokarmowy posiada ciągłość, każdy ma swoją role wszyscy są szczęśliwi. Jeszcze raz pozdrawiam Sasquatch (nadal nie wiem jak to się wymawia, koleżanka mnie nauczy myślę) Wiem wiem zaraz powiecie zbyt optymistycznie ale gdyby nie Gustaw Herling-Grudziński może szklanych domów też by nie było.

Wątek dotyczący wykorzystania posiadanych, zwłaszcza ostatnich medialnych przekazów opisujących pracę kuratora, pojawił się także na grupie FB z moim udziałem. Przy odrobinie zaangażowania również innych osób, zostanie spełniony i śmiem twierdzić, że taka forma szeroko rozumianej promocji, przyniesie dla nas wiele dobrego.
Jacek_14 liczę, że przyłączysz się do opracowania"strategii" :-D
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

PROPAGOWANIE INFORMACJI O KURATELI

Postautor: Sasquatch » 06 mar 2019, 10:32

Witaj jacku_14. Czy kuratorzy nie są zobowiązani do tego aby nieść przysłowiowy kaganek oświaty? Róbmy swoje nie oglądając się na medale itp. Nie o to przecież chodzi. A co do roli edukacyjnej to jak zwykle podrzucam link do prawidłowej wymowy: https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=Sasquatch
Mam nadzieję, że w tym wątku znajdzie się jeszcze wiele artykułów z udziałem kuratorów. Zachęcam do wrzucania, chwalenia się tym co robimy, niech to idzie w świat.
Sasquatch
Mod
Mod
 
Posty: 1161
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:51
Podziękował : 245 razy
Otrzymał podziękowań: 962 razy


Wróć do Biuletyny, publikacje kuratorskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron