Program z udziałem kuratora

Poszukuję, polecam, informuję ... czyli wszystko to, czym chciałbyś podzielić się z kimś jeszcze :)

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Program z udziałem kuratora

Postautor: kesey » 04 sie 2015, 19:49

Uprzejmie informuję, że dziś o godzinie 20:00, w TVP info zostanie wyemitowany program na żywo dotyczący pieczy zastępczej z udziałem Przewodniczącego KRK Henryka Pawlaczyka.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Za ten post autor kesey otrzymał podziękowanie od
morphine(04 sie 2015, 21:09)
Ocena:4%
 
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Program z udziałem kuratora

Postautor: morphine » 04 sie 2015, 21:20


Za ten post autor morphine otrzymał podziękowanie od
Mariusz Wieczyński(02 wrz 2015, 21:06)
Ocena:4%
 
morphine
UpLinker
UpLinker
 
Posty: 2072
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:32
Podziękował : 345 razy
Otrzymał podziękowań: 205 razy

Re: Program z udziałem kuratora

Postautor: kuratorrr » 05 sie 2015, 23:15

A propos szkoleń i superwizji. Kuratorzy chcieliby być szkoleni, chcieliby mieć możliwość udziału w superwizji (przynajmniej niektórzy). Dlaczego jedni kuratorzy dostają zgodę, pieniądze na szkolenia a inni nie dostają zgody na udział w szkoleniu. Czy w każdym okręgu obowiązują inne przepisy, w jednym sądzie jest zakaz opłacania szkoleń dla kuratorów, w innym nie ma zakazu, dlavzego są równi i równiejsi? Gdzie są pieniądze przeznaczone na szkolenia kuratorów? Podbna sytuacja z nagrodami, dlaczego kuratorzy w judnym państwie, jednym ministerstwie są różnie traktowani?
Plus dla Przewodniczącego za dobre słowo o kuratorach. To miło, jak czasami ktoś w tv pochwali kuratorów.
kuratorrr
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:57
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości