Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Poszukuję, polecam, informuję ... czyli wszystko to, czym chciałbyś podzielić się z kimś jeszcze :)

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: synthmaniak » 31 gru 2015, 1:13

Pożyjemy...zobaczymy...nie takie rzeczy miały być wdrożone......do dzisiaj poszczególne apelacje, okręgi a nawet rejony pracują różnie systemowo i są różne interpretacje naszych przepisów....nie mówiąc, że jednych się nagradza a innym pokazuje się fige i mówi, że kryzys jest i pieniędzy nie ma. Elektrony też miały hulać, że ho ho ho jak mawiał pewien pan z B.R. A te dwa artykuły z linkow administratora nie przekonują mnie wcale to a wcale, zwłaszcza ten drugi gdzie w artykule o troszkę bezpieczniejszych kuratorach z Wrocławia umieszczono dwa zdjęcia: pierwsze to zdjęcie 2 policjantów z departamentu New Jersey ( USA ) SIC ! ( oni na 100% czują się bezpieczni, mogę podać ich nazwiska ale chyba GIODO złapie mnie za fraki ), drugie zaś to rzekomo: pomieszczenie, w którym wyszkoleni pracownicy firmy ITM reagują na zgłoszenia kuratorów sądowych, centrum działa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Łał ale hameryka. I to tylko dla kuratorów ? Proza życia jest inna: otóż to pomieszczenie istnieje w Polsce...ale jest to zielonogórskie Centrum Monitorowania Alarmów. I służy to: "Za pomocą Internetu spływają do nas światłowodami lub poprzez sieć 3G zaszyfrowane dane z wszelkiego rodzaju urządzeń nadzoru, jak choćby obrazy z kamer przemysłowych, sygnały GPS z nadajników zamontowanych w samochodach czy informacje o uruchomieniu lub wyłączeniu alarmu mówi Witold Faber, dyrektor techniczny w ITM Poland". Nie przeczę, że i kuratorów z ich zabawkami można to tej sieci podłączyć. Ale ja już widzę jak Policja interweniuje. Prędzej pewnie prywatna firma ochroniarska. A w rzeczywistości będą interweniować panowie, którzy jeżdżą z montażem SDE. I to na sygnale Fiatem Pandą ( tu moja złośliwość, ale naprawdę taki widziłem i miał rdzę na lewym błotniku ). Tu podaję link do art. o ITM: http://www.wprost.pl/ar/404281/Monitory ... a-Alarmow/
Takich Pomieszczeń jest trochę w dużych miastach i to bardzo dużych. Obserwuje się tam m.in. ruch na ulicach, itp, itd. Finansują je samorządy i mają dotacje z UE. Ale nie MS. Reszta kuratorów ( większość ), którym nie udało się urodzić w dużym mieście to na rower i w teren. A sygnałem rozpoznawczym pozostaje błyskająca i znikająca na horyzoncie lampka ledowa przyczepiona do roweru. I tyle go widzieli....
Daj Boże....żeby tak było jak podają media........
synthmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:25
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: Aurelius » 31 gru 2015, 1:43

Moim zamiarem nie było nikogo przekonywać, że jest OK lub nie. Po prostu uważam, że najobiektywniej mogą coś o tym powiedzieć kuratorzy, którzy są tym programem objęci i z niego korzystają. Nie chwalę tego sytemu, jak i go nie ganię. Mam po prostu zbyt mało informacji. Ja jestem tzw. kuratorem miejskim z komendą i komisariatem policji w obszarze mojego działania. Naturalnie zastanawiam się, jak byłoby z dojazdem do kuratora przez taki zespół interwencyjny w zielony teren.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: synthmaniak » 31 gru 2015, 2:04

...a teraz....już za parę dni trzeba szykować się do statystyk...jak ja to kocham..... :(( :(( :((
synthmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:25
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: jarosj » 31 gru 2015, 10:17

Synthmaniak, ale ty nie przeczytałaś mojego postu. Ja też uważam, że te piloty to żadne cudo. Ale jeżeli media mainstreamowe po wielu latach nie wieszają na nas psów, to to jest dobra zmiana. I nawet jeżeli bliżej ci do powstających mediów narodowych, to powinieneś to umieć docenić.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: Roxanne » 31 gru 2015, 11:40

A od kiedy bazujemy na mediach? Jeżeli ktoś chce mieć więcej informacji, jak działa ten system, bez problemu może zadzwonić do kolegów i koleżanek z Wrocławia. Myślę, że chętnie podzielą się doświadczeniem. Czy jest to korzystne czy nie, będzie można ocenić w dłuższej perspektywie czasowej. Nadal jest to też ocenne w zależności od osoby, która korzysta z takiej formy zabezpieczenia. Dla jednych będzie to wsparcie, dla innych przeszkoda. Pozostaje pytanie, jak i czy takie rozwiązania mają szanse przybrania formy systemowej? Z jakiego też powodu od razu nastawienie części środowiska jest negatywne?
Zgadzam się też z wypowiedzią jarosj, że samo pozytywne pojawienie się postaci kuratora w mediach jest sukcesem, bez względu na nasze antypatie bądź spojrzenie, że materiał nie odpowiada czyimś oczekiwaniom. Do tej pory mówiono o nas, jeśli już, najczęściej w negatywnym ujęciu i przedstawianiu spraw kontrowersyjnych.
Roxanne
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 385
Rejestracja: 12 kwie 2012, 22:21
Podziękował : 41 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Re: Programy telewizyjne z udziałem Przewodniczącego KRK

Postautor: synthmaniak » 31 gru 2015, 20:32

Witaj "jarosj". Przeczytałem, przeczytałem. A z tymi nowinkami to pażywiom...uwidzim. Jednak nie masz racji bo media tzw. mainstreamowe cały czas robiły nam koło piórek. Poszukaj to znajdziesz. Dużo się nazbierało. Poczynając od afery Amber Gold. Niechlubną rolę odegrał wtedy min Gowin, który nieźle po nas pojechał. Chociaż później przeprosił. Ja mu wybaczyłem. Jak ktoś przeprasza to wybaczam i zapominam. Tak już mam. Wszystkiego Dobrego w nadchodzącym Nowym 2016 Roku...

Za ten post autor synthmaniak otrzymał podziękowanie od
jarosj(01 sty 2016, 10:51)
Ocena:4%
 
synthmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: 26 wrz 2014, 12:25
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 27 razy

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron