W hołdzie Paniom

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

W hoŁdzie Paniom

Postautor: nius » 08 mar 2007, 9:14

Witam.
Mimo wielu kontrowersji dotyczących Dnia Kobiet pozwolę sobie zwrócic się do koleżanek wykonujących obowiązki kuratora zarówno zawodowo, jak społecznie.
Drogie Panie życzę WAM gorąco wielu sukcesów zawodowych, szczęścia w życiu osobistym, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń :P Jeżeli naraziłem się feministkom nie uznającym tego święta to bardzo JE przepraszam i serdecznie pozdrawiam :lol: po męsku ściskając dłoń :wink:
nius
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 141
Rejestracja: 29 wrz 2005, 12:51
Lokalizacja: Okręg Lublin
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postautor: basienka » 08 mar 2007, 9:22

Piękny gest z Twojej strony NIUS ja DZIÊKUJÊ ten dzień pomimo różnych zdań/każdy ma prawo /ja obchodzę i cieszę się każdymi życzeniami oby się spełniały!Mamy tyle wymyślonych dni:chłopaka,teściowej,itp. więc niby dlaczego rezygnować z tego skoro KOBIETA JEST W ¯YCIU WA¯NA.Pozdrawiam i uszlachetniajmy godność KOBIETY na codzień
basienka
 
Posty: 32
Rejestracja: 11 mar 2006, 16:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Zet » 08 mar 2007, 14:07

Dzięki nius / jaki szrmancki :D /
Ja też obchodzę, a co tam .
A nasi panowie w zespole za życzenia i kwiatki dostają od nas dzisiaj kawusię i ciacho :D
Zet
Awatar użytkownika
Zet
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 474
Rejestracja: 27 paź 2005, 18:37
Lokalizacja: Unii Europejskiej
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Postautor: Barbara » 08 mar 2007, 18:21

Nie obchodzę, ale mimo to bardzo serdecznie dziękuję. Zawsze miło jest usłyszeć (lub przeczytać) coś miłego.
Barbara
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 209
Rejestracja: 09 mar 2006, 1:00
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Anna Witkowska-Paleń » 08 mar 2007, 18:47

Dzisiaj otrzymałam w pracy kwiatek, i choć nigdy nie przywiązywałam większej wagi do tego święta, to muszę przyznać, że był to bardzo miły gest. Dlatego zaglądając na forum z wielką przyjemnością przeczytałam cieplutkie słowa od niusa.
Ania_społecznik
Anna Witkowska-Paleń
 
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2007, 9:42
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kropka » 08 mar 2007, 19:21

Dziękuję Nius. Uśmiechy i życzenia w tym Dniu to dla mnie ZAWSZE rychła zapowiedź wiosny, dlatego lubię 8 marca i obchodzę :)
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: tomek » 08 mar 2007, 22:39

:D Chciałem również złożyć wszystkim naszym Paniom życzenia, wszystkiego co naj, satysfakcji z tego co robią na codzień, duuuużo uśmiechu, miłych i grzecznych podopiecznych oraz szefów :) oraz a w zasadzie przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia. :D
P.S. Co prawda Nius był najszybszy i to on zebrał podziękowania ale myślę, że ponieważ jest daleko do północy więc Dzień Kobiet jeszcze obowiązuje :)
tomek
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 203
Rejestracja: 19 lut 2006, 21:27
Lokalizacja: Radom
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: kropka » 08 mar 2007, 22:50

Tomeczku. Buziaki od Kropki i pewnie innych Twoich znajomych i nie - forumowiczek. Z nami źle, a bez nas - jeszcze gorzej :wink:
Awatar użytkownika
kropka
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 824
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:00
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 635 razy
Otrzymał podziękowań: 69 razy

Postautor: zolza » 09 mar 2007, 1:08

Zawsze jest miło przyjmować życzenia i dlatego bardzo dziękuję.
Muszę się pochwalić,że nasz kolega składał nam życzenia w dawnym stylu tzn goździkami .łodygami do góry.No cóż brak tylko rajstop i kawy.czy Wy to pamiętacie , chyba nie ,droga młodzieży.
zolza
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 71
Rejestracja: 16 lis 2005, 22:31
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postautor: kesey » 09 mar 2007, 2:14

Hmmm ... wygląda na to, że jestem mocno spóźniony, ale niech tam :oops:
Dołączam do wszystkich życzeń, które znalazły się w postach Niusa i Tomka, od siebie dodając tylko jedno- aby jak najczęściej za wszystkie Wasze trudy, wynikające z pełnienia ról matek, żon a jednocześnie kuratorów dane Wam było słyszeć jedno proste, choć tak wiele mówiące słowo- Dziękuję.
Ja dziękuję, za możliwość rozmowy z Wami i Waszą obecność na tym forum.
Pozdrawiam :D

Oczywiście Zołza, że pamiętam a nawet wspominam z nostalgią, choć ufnym chłopięciem ja ci wówczas jeszcze byłem :lol:
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Postautor: basienka » 10 mar 2007, 10:42

Było miło 8 marca o co postarali się Panowie,a DZI¦ WED£UG NOWYCH zwyczajów w kalendarzu DZIEÑ MʯCZYZN WIÊC SK£ADAM WIELE CIEP£YCH I SERDECZNYCH ¯YCZEÑ,W PRACY SUKCESÓW ZAWODOWYCH,W DOMU WIELE ZROZUMIENIA/za Waszą częstą nieobecność/NO I SPE£NIENIA TEGO CO NAJBARDZIEJ W WASZYCH SERCACH SIÊ KRYJE.Dorego odpoczynku na dzisiaj POZDRAWIAM
basienka
 
Posty: 32
Rejestracja: 11 mar 2006, 16:40
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Sara » 08 mar 2008, 16:43

" Gdzie ci mężczyźni , wspaniali tacy ??? ... Gdzie te chłopy !!!???"- ueeech !
Dziewczyny!! - szampańsko pozdrawiam !
Sara
 
Posty: 72
Rejestracja: 25 lis 2007, 20:17
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: kgb14 » 08 mar 2008, 17:00

Wzystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :!: :!: Oby każdy następny dzień był lepszy od poprzedniego .
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: Ultima » 08 mar 2008, 17:31

Dzięki! Miło z Waszej strony, że o nas pamiętacie. Korzystając z okazji witam Wszystkich serdecznie!!
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym. Phil Bosmans.
Awatar użytkownika
Ultima
Admin
Admin
 
Posty: 1352
Rejestracja: 01 mar 2008, 20:58
Lokalizacja: UE
Podziękował : 754 razy
Otrzymał podziękowań: 488 razy

Postautor: kesey » 09 mar 2008, 1:01

W imieniu administracji, choć to juz schyłek 8 marca, proszę wszystkie przemiłe Użytkowniczki tegoż forum o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń z okazji Dnia Kobiet. Wielu uśmiechów na codzień, kwiatów- otrzymywanych nie tylko od święta i umiejętności pogodzenia życia zawodowego, z tym bardzo prozaiczny, ale jakże ważnym dla matek, żon czy też kochanek (to na pochybel poprawności politycznej) :D.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą- najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
kesey
VIP
VIP
 
Posty: 1736
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:51
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Następna

Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości