Strona 1 z 1

VI Międzynarodowe Seminarium w Kołobrzegu, 24-26 maj 2017

Post: 26 sty 2017, 11:56
autor: CSKS
Zapraszamy Państwa na VI Międzynarodowe Seminarium "Probacja w Polsce i Ameryce Północnej - kurator sądowy we współpracy z samorządem lokalnym i innymi instytucjami", które Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych zorganizuje w Kołobrzegu, w dniach od 24 do 26 maja 2017 roku. Wzorem lat ubiegłych kontynuujemy organizację międzynarodowego forum wymiany doświadczeń i opinii. Podczas Seminarium zdamy również relację z tegorocznego wyjazdu studyjnego polskich kuratorów do Teksasu, który odbędzie się w dniach od 28 marca do 4 kwietnia 2017 roku. W zbliżającym się wyjeździe studyjnym weźmie udział czwórka Uczestników ubiegłorocznego seminarium. Kolejne wyjazdy studyjne w przygotowaniu. Seminarium w Kołobrzegu będzie również płaszczyzną kontynuowania programu wymiany kadr polsko-amerykańskich i wstępem do kolejnych wyjazdów studyjnych przedstawicieli polskiej probacji do USA. Wszystkich z Państwa, którzy byliby zainteresowani udziałem w VI Międzynarodowym Seminarium w Kołobrzegu serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Wyślemy Państwu szczegółową informację o Seminarium oraz kartę zgłoszeniową. Więcej informacji na naszym facebookowym profilu.

Serdecznie pozdrawiamy!
Zespół Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych

Re: VI Międzynarodowe Seminarium w Kołobrzegu, 24-26 maj 201

Post: 16 lut 2017, 12:40
autor: CSKS
Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować Państwa, że Patronat Honorowy nad VI Międzynarodowym Seminarium w Kołobrzegu (24-26 maja 2017 roku) objął Prezydent Miasta Kołobrzeg.

Zapraszamy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu, które będzie kontynuacją realizowanego przez nas programu wyjazdów studyjnych do USA. Podczas Seminarium nakreślimy ramy czasowe organizowania kolejnych Grup, które wezmą udział w wyjazdach studyjnych za ocean. Nadmienimy Państwu, że udział w wyjazdach studyjnych otwarty jest dla każdej zainteresowanej osoby, a sam udział wiąże się wyłącznie z pokryciem kosztów przelotu tam i z powrotem oraz kosztem uzyskania wizy amerykańskiej. Uczestnik wyjazdu studyjnego nie pokrywa jakichkolwiek kosztów związanych z pobytem na terytorium amerykańskim.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych

Re: VI Międzynarodowe Seminarium w Kołobrzegu, 24-26 maj 201

Post: 08 mar 2017, 10:30
autor: CSKS
Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować Państwa, że Patronat Honorowy nad VI Międzynarodowym Seminarium w Kołobrzegu (24-26 maja 2017 roku) objął Starosta Kołobrzeski.
Korzystając z okazji 8 marca - życzymy wszystkim Paniom wszelkiej pomyślności i spełniających się marzeń.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych

Re: VI Międzynarodowe Seminarium w Kołobrzegu, 24-26 maj 201

Post: 12 kwie 2017, 9:09
autor: CSKS
Szanowni Państwo.

Ostatni wyjazd studyjny do USA przyniósł wiele ciekawych doświadczeń. Polska delegacja składająca się z przedstawicieli polskiej probacji (sędziego, kuratorów sądowych i pracownika naukowego) miała okazję wziąć udział w wielu spotkaniach z teksańskimi sędziami i kuratorami, zaprezentować polską probację podczas znaczącej konferencji w Austin, stolicy Teksasu. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji (TUTAJ) z wyjazdu studyjnego 28.03-4.04.2017 roku i do kontaktu z nami, bowiem przygotowujemy kolejne grupy wyjazdowe do USA. Zapraszamy na VI Międzynarodowe Seminarium "Probacja w Polsce i Ameryce Północnej - kurator sądowy we współpracy z samorządem lokalnym i innymi instytucjami", które odbędzie się w dniach 24-26 maja 2017 roku, w Kołobrzegu.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Centrum Szkolenia Kuratorów Sądowych