Problem ze szkołą.

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Problem ze szkołą.

Postautor: osi502 » 23 mar 2015, 0:32

Witam.
Pisze tutaj ze swoim problemem ze szkołą. Nie wiem czy to odpowiedzie forum ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze lub przekieruje ja jakies inne forum zajmujace sie tego typu sprawami.
W tym roku zamierzam zdac mature lecz od tego tygodnia zaczeły mi sie problemy z ocenami. Nigdy w tej szkole nie szlo mi z Angielskim ponieważ nie moglem podołać z wymaganiami nauczycielki. Oczywiscie zagroziła mnie ocena niedostateczną i wtedy sie zaczęło. Ze wszystkich przedmiotów maturalnych otrzymuje oceny niedostateczne. Ucze sie na kartkowi ale i tak dostaje 1. Nauczyciele twierdza ze to co napisalem jest niewystarczajace Tylko jakos wczesniej bez nauki udawalo mi sie dostawac 3 i 4. Następna rzeczą jest to ze nauczyciele nic nie wymagają od uczniów nie zdających matury. Poprostu przepisują im oceny z 1 półrocza a Ci ktorzy zdaja mature sa traktowani normalnie. Na lekcjach dzielimy sie na grupy. Po 1 stronie maturzyści po 2 nie maturzyści i oczywiscie lekcje prowadzone sa tylko z maturzystami nas pytaja robia sprawdziany a tamci siedza i nic od nich nie jest wymagane. Moge to bezproblemu nagrać i miec dowód. Kiedys tez usłyszałem rozmowe mojej nauczycielki Angielskiego z inna nauczycielka ktora pytala ją o to czy zdaje mature. Nauczycielka od jezyka poprostu sie zaczela smiac i powiedziala " jemu sie tylko wydaje ze zdaje".
Co moge zrobić z ta sprawą poniewaz jak nie zostane dopuszczony do egzaminu poprostu zaczne dzialac i wszytko wyjdzie na jaw jak chora jest ta szkola. Do kogo moge skierowac te sprawę? Bo chyba nie powinno byc tak ze od jednych sie wymaga a od innych nie to nie jest szkola specjalna tylko technikum. Jestem zalamany bo na dzień dzisiejszy nauce poswięcam duzo czasu przykladam sie a oceny sa jakie sa i tylko z przedmiotów maturalnych Z innych jest super same dobre oceny.
Prosze o pomoc i podpowiedz co zrobili byście na moim miejscu i gdzie ewentualnie skierowac tą sprawe.
Pozdrawiam.
osi502
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2015, 0:06
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości