pomoc postpenitencjarna

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

pomoc postpenitencjarna

Postautor: madzik888 » 16 paź 2012, 23:26

Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie i wielka prosbe o szybka odpowiedz. Potrzebuje informacji o pomocy postpenitencjarnej na swiecie. Moga to byc Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania itp. Musze porownac pomoc postpenitencjarna w Polsce i kilku dowolnie wybranych krajach. Niestety nie moge doszukac sie zadnej literatury ktora ukazywalaby pomoc postpenitencjarna w jakims kraju. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2012, 23:38 przez madzik888, łącznie zmieniany 1 raz
madzik888
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2012, 23:16
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: pomoc postpenitencjarna

Postautor: kgb14 » 16 paź 2012, 23:38

madzik888 pisze:Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie i wielka pro

no jaką ?
,,Oponiarz''

,,One To-Day is Worth
Two To-Morrows''
Obrazek
Awatar użytkownika
kgb14
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2656
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:23
Lokalizacja: Opole
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Postautor: jarosj » 17 paź 2012, 18:21

Nie spotkałem się z takim opracowaniem. W ogóle w polskojęzycznej literaturze, nie było, choć nie wiem, jak jest teraz, zbyt wielu opracowań systemów probacji na świecie. Jak swego czasu szukałem literatury na ten temat, to skończyło się na literaturze angielskojęzycznej. Ale temat pomocy postpenitencjarnej, jako jeden z elementów probacji, to w ogóle nie trafił w moje ręce. Choć z wiedzą akademicka nie mam już trochę do czynienia.
Z tamtych czasów pamiętam jednak, że świetnymi źródłami informacji były strony internetowe Home Office, Departamentu Sprawiedliwości USA, oraz Biblioteki Kongresu. Można tam było znaleźć ogromną ilość literatury. Nigdy nie szukałem tematyki, o którą pytasz, ale spróbuje i poszukaj.
Awatar użytkownika
jarosj
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 2588
Rejestracja: 02 gru 2005, 21:05
Podziękował : 81 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Postautor: iLena » 19 paź 2012, 18:42

..gdzieś to czytałam- możliwe, że na stronie http://www.kurator.org.pl/ - Wielkopolskiego stowarzyszenia k.s...może też proponuję poszukać gdzieś na którymś tut. forum, bądź w historii strony stowarzyszenia- jest sprawozdanie dot. pracy kuratorów we FRancji
iLena
iLena
 
Posty: 22
Rejestracja: 27 paź 2011, 12:44
Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron