Kurator społeczny świadkiem w sądzie

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Kurator spoŁeczny świadkiem w sĄdzie

Postautor: justysKA » 24 lis 2010, 21:09

Witam
Forum przeglądam już bardzo długo - właściwie od maja 2009 roku, kiedy to zostałam kuratorem społecznym, dziś jednak zdecydowałam sie na rejestrację bo mam mały problem i pomyślałam sobie, że tu czegos się dowiem....

Pracuję w szkole, dziś odebrałam wezwania do sądu jako świadek w sprawie o zmianę formy leczenia alkoholowego. Mój dyrektor (odkąd zostałam kuratorem) nie akceptował tego "mianowania". Teraz żeby stawic się w sądzie muszę zwolnić się z pracy (my nauczyciele urlopu nie mamy). Czy jest jakis przepis mówiący o tym, że pracodawca musi mnie zwolnić abym mogła stawić się w sądzie? Nie wiem po prostu jak mam z nim rozmawiać abym nie usłyszała odpowiedzi odmownej!:(:(

Nie wiem czy w dobrym wątku poruszyłam ten temat, ale będę wdzięczna za wszelkie sugestie....
justysKA
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 20:49
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Aurelius » 24 lis 2010, 23:01

Witaj Justyska na Forum! :)

Odpowiedź na swoje dylematy znajdziesz m.in. tutaj.

Pozdr.
Nasze życie publiczne i społeczne będzie przecież takie jakim go uczynimy. Nikt nie zrobi tego za nas, ale i nikt nie powinien tego robić bez nas. (...) Tylko oportuniści i ludzie leniwi sądzą, że jest inaczej, wizjonerzy i liderzy z prawdziwego zdarzenia stawiają sobie zadania i z uporem godnym słusznej sprawy dążą do ich zrealizowania.
prof. Zbigniew Lasocik

______________
Obrazek
Awatar użytkownika
Aurelius
VIP
VIP
 
Posty: 2836
Rejestracja: 17 sty 2006, 0:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 231 razy
Otrzymał podziękowań: 277 razy

Postautor: justysKA » 25 lis 2010, 9:45

Dziękuję za informacje!
Mam nadzieję, że uda mi się załatwić to bez problemu! :(
Pozdrawiam :D
justysKA
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 20:49
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości