Molestowanie

Nie wiesz gdzie zamieścić swój temat? Jeśli jest niezwiązany z żadnym z utworzonych działów zamieść go właśnie tutaj.

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Molestowanie

Postautor: kasia87 » 12 gru 2007, 18:14

Mam problem. Mieszkam za granbica, pracuje i w mojej pracy jest jeden koles, ktorego oskarzylam o molestowanie. W sumie to nie jest takie typowe oskarzenie na policje czy do sadu. Bylam z ta sprawa u managera, ale on nic z tym nie zrobil. Wg prawa powinien od razu byc usuniety z pracy, ale jednak nikt go nie wyrzucil.
W papierch nic nie ma wpisane, takze jest czysty. Na policje nie zglaszalam tego, bo po pierwsze nie jestem "u siebie", bo jestem za granica, a po drugie, nie chcialam stracic pracy.
Zastanawiam sie teraz nad tym czy jak zaloze mu sprawe w sadzie o molestowanie, czy ja mam mpozliwosc wygrac. Jest jeszcze jedna dziewczyna, ktora byla wrecz wciagnieta do samochodu przez niego, ale on nie zglaszala nic, bo sie rowniez bala o prace.
Czy jak zaloze sprawe w sadzie, mam mozliwosc ja wygrac?
Juz nie chodzi mi o zadne odszkodowanie, tylko o usuniecie go z pracy, zeby w papierach mial, ze byl skarzony o takie cos. Kazdy na swoj sposob jakas kare zawsze ponosi, dlaczego jemu ma sie upiec?
Jeszcze raz...jestem za granica, chce Pakistańcowi zalozyc sprawe o molestowanie. Nie mam zadnych dowodow, procz slownego. Mialabym moze dwoch swiadkow, albo jednego. Chce tylko aby dostal kare poprzez wyrzucenie go z pracy oraz nie chce ponosic kosztow sprawy, nie stac mnie na to...
Odpiszcie i pomuzcie mi w jakis sposob.
To zostaje miedzy nami ;-)
Pozdrawiam
kasia87
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2007, 19:36
Lokalizacja: Anglia
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: BartK » 12 gru 2007, 20:02

W takim wypadku jedynym wyjściem z sytuacji jest zawiadomienie brytyjskich organów ścigania.
Awatar użytkownika
BartK
VIP
VIP
 
Posty: 1242
Rejestracja: 25 kwie 2005, 23:07
Lokalizacja: Szczecin-Centrum
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

molestowanie cz.dalsza

Postautor: kasia87 » 13 gru 2007, 16:23

No tak, wlasnie chce powiadomic wladze, ale nie wiem czego moge sie spodziewac.
Nie wygram sprawy, jesli nie bede miala swiadkow, a w ogole nawet jesli bede miala swiadkow, to nie wiem cyz da rade ja wygrac, nie jestem w swoim kraju, on w sumie tez nie, ale kto wie czy on nie jest ma obywatelstwa, a wiadomo jak sie oatrzy na obcokrajowcow, a tym bardziej Polakow.
Nie wiem czy zakladac ta sprawe.
Prosze o odpowiedz
pozdrawiam
kasia87
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2007, 19:36
Lokalizacja: Anglia
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: eipiem » 13 gru 2007, 19:05

A gdzie Ty Kasiu jestes za ta granicą?napisz jaki to kraj - to moze cos wymysle gdzie powinnaś się udac zanim pójdziesz na Policje.
Przepraszam juz zobaczyłam..Wyspy..
Dam Ci znać na priva gdzie szukac pomocy.
eipiem
k.zawodowy
k.zawodowy
 
Posty: 566
Rejestracja: 27 kwie 2005, 7:33
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Wróć do Sprawy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość