Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Tematy związane z funkcjonowaniem kuratorskiej służby sądowej do wykonywania orzeczeń w sprawach karnych

Moderatorzy: Ultima, BBG, Sasquatch

Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Postautor: Rymbaba » 07 wrz 2015, 13:18

Witam.
Mam pytanie - czy jako członek Zespołu Interdyscyplinarnego mam obowiązek uczestniczyć w szkoleniach organizowanych dla tegoż Zespołu? Wiadomo, że uczestnictwo w zebraniach Zespołu jest obligatoryjne, nigdzie jednak nie znalazłem informacji odnośnie obligatoryjności uczestniczenia w szkoleniach.
Rymbaba
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2015, 13:13
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Postautor: babajaga » 08 wrz 2015, 12:49

jako kurator zawodowy masz ustawowy obowiązek szkolić się i uaktualniać swoją wiedzę, jako członek ZI lepiej wiedzieć więcej niż mniej :wink: , dodam że ja jestem członkiem ZI i byłam jak dotąd na dwóch szkoleniach w tym zakresie, nie żałuję, wręcz przeciwnie było mądrze i integracyjnie, pozdrawiam
babajaga
 
Posty: 92
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:32
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Postautor: Rymbaba » 08 wrz 2015, 21:37

No tak, tylko czy obowiązek podnoszenia kwalifikacji musi być wypełniany akurat przez branie udziału w szkoleniach dla ZI? Nie mam ochoty jechać 150 km w jedną stronę po to, żeby przez 3 dni uczestniczyć w czymś, co z założenia ma być szkoleniem (ktoś musi na tym przecież zarobić), a na zajęciach większość uczestników leczy kaca lub w ogóle nie przychodzi.
Rymbaba
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2015, 13:13
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Postautor: babajaga » 13 wrz 2015, 12:44

z takim podejściem do sprawy - hmm... no cóż są różne szkolenia, różni szkoleniowcy, różni uczestnicy, jeśli są obawy co do kaca - to radzę sobie samemu szkolenie na odpowiednim poziomie wyszukać i uzyskany certyfikat przedłożyć Przewodniczącemu ZI, pozdrawiam i życzę więcej wiary w ludzi
babajaga
 
Posty: 92
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:32
Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Zespół Interdysyplinarny - szkolenia

Postautor: Sasquatch » 04 lut 2016, 11:51

Dla zainteresowanych szkoleniami ZI :

http://www.crps.pl/zespoly-interperdysc ... ekcie.html
Sasquatch
Mod
Mod
 
Posty: 1161
Rejestracja: 10 sty 2012, 22:51
Podziękował : 245 razy
Otrzymał podziękowań: 962 razy


Wróć do Kuratorzy dla dorosłych

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości