Na konferencję do Krynicy Zdrój…
6 października 2016 | DODAŁ: Rafał Skręt | KATEGORIA: Aktualności |
Sąd Okręgowy w Nowym Sączu, Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie oraz Krakowskie Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych zapraszają na konferencję pt. „Resocjalizacja, readaptacja i pomoc postpenitencjarna w kontekście uwarunkowań prawnych, systemowych i lokalnych”.
Na prośbę jednego ze współorganizatorów Konferencji- Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych, z przyjemnością prezentujemy poniżej szczegóły tego wydarzenia.
Konferencja odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Krynicy Zdroju i poświęcona będzie problemom readaptacji i pomocy postpenitencjarnej osób dorosłych i nieletnich opuszczających jednostki penitencjarne, jak również placówki resocjalizacyjne i socjalizacyjne.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem:
Burmistrza Krynicy Zdroju – dr. Dariusza Reśko
Prezesa Sądu Okręgowego w Nowym Sączu – Zbigniewa Krupy
Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie – ppłk. Włodzimierza Więckowskiego
Inspiracją do kontynuacji tej formy szkoleniowej w kolejnym roku stał się pozytywny odbiór konferencji zorganizowanej w 2015 r. pt. „Pomoc postpenitencjarna w regionie. Potrzeby, wyzwania, szanse”.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem, prelegentami jak również zapleczem organizacyjnym wydarzenia. Udział w konferencji zostanie potwierdzony certyfikatem wysłanym uczestnikowi po jej zakończeniu.
Link do strony internetowej: konferencjakrynica.pl/
Pismo przewodnie.
Program konferencji.
* * * * *